SUFFOLK WINTER CROSS COUNTRY LEAGUE  2008/9
  JUNIORS
NAME CLUB BURY FRIT BUNG WOOD FRAM STOW TOTAL RACES
GIRLS U13             PTS RUN
MEGAN SOANES WV 1           1 1
ALICE MAQUIRE PA 2           2 1
JESSICA GOODERHAM PA 3           3 1
CHARLOTTE JONES NS 4           4 1
EMILY GOODERHAM PA 5           5 1
GRACE HUMBY DI 6           6 1
JODIE DRIVER NS 7           7 1
ESME SIMPSON IH 8           8 1
KIRSTY PALMER DI 9           9 1
CHARLOTTE GRASS NS 10           10 1
EMMA JESSOP OP 11           11 1
CHARLOTTE JAMES BD 12           12 1
                   
GIRLS U15                
SUSANNAH REID IH 1           1 1
CLAIRE CAIGER IH 2           2 1
SARAH DRIVER NS 3           3 1
CHLOE BEETON NS 4           4 1
CHARLOTTE BONES IH 5           5 1
TAMSIN DESBOROUGH WV 6           6 1
REBBECA SHINDELING NS 7           7 1
LUCY BARNES IH 8           8 1
REBECCA GOODERHAM PA 9           9 1
TANSY MAKINS TB 10           10 1
SOPHIE MOSS NS 11           11 1
               
GIRLS U17                
LUCY TYLER TB 1           1 1
SHERILYN RIGBY PA 2           2 1
EMMA BURROUGHS IH 3           3 1
LAURA REVELL IH 4           4 1
             
BOYS U13                
BARDLEY WATTLEWORTH IH 1           1 1
ADAM SEYMOUR PA 2           2 1
CAMERON McKIE DI 3           3 1
JAKE McCARTHY PA 4           4 1
BEN PARKER FE 5           5 1
CAMERON DUNCAN IH 6           6 1
MICHAEL BARTRUM NS 7           7 1
MATT REYNOLDS IN 8           8 1
TIM JENKINS IH 9           9 1
JAMIE FINCH WV 10           10 1
MATTHEW NICHOLS PA 11           11 1
BRADLEY SMITH PA 12           12 1
JAMES COPPING ST 13           13 1
JAMES DARTON TB 14           14 1
SAMMY JAMES BD 15           15 1
                   
BOYS U15                
ANDREW REVELL IH 1           1 1
SAM HARRISON PA 2           2 1
HAYDN WADE IH 3           3 1
JASON HIGGINS TB 4           4 1
JORDEN GREENWOOD TB 5           5 1
GEORGE BYRNE-HILL IH 6           6 1
JOSEPH KIRTON TB 7           7 1
TOM BUSSON TB 8           8 1
LIAM BROPHY PA 9           9 1
ROBERT SMAILES ST 10           10 1
JAKE HAMMOND ST 11           11 1
DANNY PIDD TB 12           12 1
CRAIG PALMER DI 13           13 1
MATTHEW FOULGER OP 14           14 1
                   
BOYS U17                
PHIL WAITY TB 1           1 1
LEE AUSTIN OP 2           2 1
OLIVER MINNS OP 3           3 1
KIERON JESSOP OP 4           4 1